Leopard print ir atpakaļ modē

leopard print

Modes tendences nāk un iet, taču ir dažas, kas paliek mūžzaļas, nopelnot savu vietu modes skatēs un aktualitātēs gadu no gada. Tie var būt populārāki no vienas sezonas uz otru, bet kopumā tie neizbēgami atkal parādīsies, veidojot mūsu garderobes stūrakmeņus. Viens no šādiem piemēriem ir leopard print jeb leoparda rakstu mode.

Leoparda print jeb raksts ir apdruka, kas atdarina leoparda ādas zīmes. Mākslīgās kažokādas gadījumā to izmanto, lai atdarinātu īstas leoparda ādas izskatu. Taču to izmanto arī kombinācijā ar plašu krāsu klāstu kā apdruku apģērbam, modes aksesuāriem un interjera dizainam.

Šajā rakstā vairāk par to, kas ir leopard print, kā to izmanto modē un kāda ir tā vērtība mūsdienās.

Ko nozīmē vilkt leopard print ikdienā

Ir svarīgi atšķirt leoparda ādu un leoparda rakstu. Leoparda āda bija populāra augstā modē līdz 1960. gadiem, un tajā laikā tā apzīmēja bagātības spēku un izsmalcinātību. Musdienās tam piemīt pavisam neētisks faktors – āda nāk no īsta dzīvnieka, kam tās dēļ ir jāmirst.

Leopard print apdruka nav saistīta ar retu dzīvnieku kaušanu, un tā tiek novērtēta tās pievilcīgās kvalitātes dēļ. Lietojot sieviešu apģērbā, tas var nozīmēt neatkarību, pārliecību, seksualitāti un neatbilstību atkarībā no apģērba vai aksesuāra veida. 

Vīrieši retāk valkā leoparda rakstu, ja vien viņi nav rokzvaigzne vai apzināti cenšas šokēt apkārtējos ar savu modes izlēcienu. Tomēr leoparda raksta apavu vai krekla ar īsām piedurknēm valkāšana nozīmē nekonformisma pārliecību.

Par to, ka leoparda raksts ir stilīgs un elegants, uzzini rakstā Luxury leopard print gifts. Tur apkopotas lielu dizaineru dāvanas, kas maksā simtiem un tūkstošiem, bet ir ar leoparda druku.

Leopard print apģērbā

Vai leoparda raksts ir mūžam modē?

Leoparda raksta popularitāte pieaugs un kritīsies, taču tā nekad neizies no modes. Tas ir tīrs dizains ar tik īpašu skaistumu, ka mūsu dizaina pasaulē tam vienmēr atradīsies vieta. Mainīsies veidi, kādos dizains tas tiek izvietots.

Bieži vien parādās uzskats par to, ka leopard print nevar būt klasisks. Taču jebkurš materiāls vai dizains, ja to izmanto nepareizi, var šķist smieklīgs, bezgaumīgs vai prasts. Ja tu pilnībā iekārtotu savu guļamistabu ar leoparda druku, efekts būtu uzjautrinošs. 

Leoparda apdruka dažkārt tiek apzināti izmantota, lai radītu traku efektu, visspilgtāk septiņdesmito gadu panku modē. Taču daudz biežāk to izmanto, lai apzīmētu stilu un izsmalcinātību. Gadu desmitiem ilgi leoparda ādu valkāja bagātie un skaistie cilvēki kā izsmalcinātības un seksuālās vēlmes galveno simbolu.

Tā kā skaidrs ir viens, leoparda raksti modē būs vienmēr. Par to vairāk rakstā Leopard print is back in style.

Visu tikai ar mēru!

Ieskaties arī mūsu pēdējajos rakstos, piemēram, Dārgākie hobiji pasaulē.

Written by

Магия искусства немыслима, так как я много лет посещаю многие художественные выставки. Каждый из них дал мне совершенно разные чувства и переживания. Анна-Мария поделится своим опытом и опытом с вами! С уважением, Игорь Cook